Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Smok – stworzenie nie tylko z legend” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Tag img 07.11.2023, 12:52

20 października został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Smok - stworzenie nie tylko z legend", którego organizatorem było Centrum Kultury Podgórza w Krakowie.

Rysunek smoka na zielonym tle

Na konkurs wpłynęło 1066 prac, w tym 993 w technice płaskiej i 73 w technice przestrzennej z 97 przedszkoli, szkół oraz placówek edukacyjnych i kulturalnych.

Uczennice klasy VId: Hania Zięcina i Ola Krawczyk wykonały autorskie wizje smoków w technice mieszanej i zdobyły wyróżnienia. Prace powstały pod kierunkiem pani Ewy Borkowskiej.

Serdecznie gratulujemy!

Rysunek smoka na pomarańczowym tle