Certyfikaty - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Certyfikaty

Z dumą przedstawiamy Państwu wyniki ewaluacji zewnętrznej przeprowadzonej w Gimnazjum nr 5 przez zespół wizytatorów ds. ewaluacji z Kuratorium Oświaty w Lublinie w dniach od 4 do 18 maja 2015 r. Wynik A A B jest dla nas wspaniałym uhonorowaniem naszych działań.

Informujemy również, że podczas spotkania Lubelskiego Kuratora Oświaty z dyrektorami szkół przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016 nasze gimnazjum uzyskało certyfikat potwierdzający bardzo wysoką jakość pracy.

Te sukcesy osiągamy dzięki ogromnemu zaangażowaniu nauczycieli i uczniów, przy wsparciu rodziców, w przyjaznym i serdecznym klimacie codziennej pracy.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z raportem z ewaluacji, który jest opublikowany na stronie Ośrodka Rozwoju Edukacji

Obraz przedstawiający Certyfikat szkoła z klasą