Stołówka - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Funkcjonowanie stołówki szkolnej

Obiad w stołówce Szkoły Podstawowej nr 5 wydawany jest w godzinach od 11.00 do 14.15:

• 4, 5, 6, 7 godzina lekcyjna – uczniowie klas I-III spożywają obiad pod opieką wychowawcy lub nauczyciela świetlicy,
  • przerwy obiadowe: 12.10-12.30, 13.15-13.35 - uczniowie klas IV-VIII (wg ustalonego harmonogramu).

Od 1 lutego 2023 r. zwiększona została odpłatność z tytułu obiadów dla naszych uczniów.

Cena obiadu w okresie od 1 lutego 2023 r. do 30 czerwca 2023 r. wynosi 5,40 zł.

Jednocześnie przypominamy o terminowym regulowaniu należności za obiady.

W związku z nowym systemem opłat za obiady, który obowiązuje od września 2022 roku:

1. W dzienniku elektronicznym w witrynie ucznia/rodzica znajduje się zakładka OPŁATY.
  2. Po wejściu w tę zakładkę należy wybrać PŁATNOŚCI.
  3. W tym miejscu będzie widoczny numer konta bankowego do wnoszenia opłat oraz kwotę do zapłaty za obiady.
  4. Jeśli do szkoły chodzi więcej niż jedno dziecko z rodziny, to każde z dzieci na przypisany inny numer konta, na które należy wpłacać należności za obiady.
  5. Dla lepszej weryfikacji prosimy o wpisywanie w tytule przelewu: imię, nazwisko oraz klasę.
  6. Aplikacja mobilna zakładka OPŁATY FREKWENCJA służy do zgłaszanie nieobecności dzieci na obiadach.

OPŁATA ZA OBIADY:

Odpłatność za 1 obiad dla ucznia Szkoły Podstawowej nr 5 w Lublinie wynosi 5,40 zł (od 1 lutego 2023 r.).

Przypominam, że odpis na nieobecności w danym dniu należy zgłosić do godziny 8.30 za pośrednictwem aplikacji mobilnej w telefonie lub sms pod numer 519 684 254. W przypadku rezygnacji z obiadów, rodzic powinien złożyć pisemną rezygnację na adres andrzej.sugier@sp5.lublin.eu (w przeciwnym razie będą naliczane opłaty).

Od stycznia 2018 r. żywienie prowadzi firma "EKO PLANET".

Kartę zgłoszenia na posiłki w Szkole Podstawowej nr 5 należy składać w księgowości.