Wiosenne wydanie gazetki szkolnej "Piąteczka" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Tag img 26.04.2024, 11:08

Wiosenne wydanie gazetki szkolnej "Piąteczka"

Nareszcie wiosna!

Okładka gazetki szkolnej

Nadchodzą ciepłe, słoneczne dni, a wszystko zabarwia się na zielono. W takim nastroju powstaje też kolejny numer „Piąteczki”.

W tym wydaniu gazetki możecie dowiedzieć się, jak witają wiosnę w różnych częściach Europy czy świata. Może przeczytacie wiosenne wiersze, które wprowadzą Was w kwietniowy klimat? Nie zabraknie również odrobiny humoru z zeszytów szkolnych, rebusów czy krzyżówki. Znajdziecie też ciekawą recenzję ciekawej książki, czy artykuł o lubelskim żużlu (który napisała dziewczyna!). Przed nami weekend majowy, dlatego życzymy wszystkim mile spędzonego czasu. Ósmoklasistom natomiast, tego aby odpoczęli i nabrali sił przed czekającymi ich niedługo egzaminami.

Zapraszamy do lektury: Gazetka szkolna "Piąteczka"