Udział w sztafetowych biegach przełajowych - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Tag img 31.10.2023, 18:30

Udział w sztafetowych biegach przełajowych

Dnia 05.10.2023 r. odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w wąwozie Kleeberga na Kalinowszczyźnie.

Grupa uczniów- zawodników ustawia się na linii startu

W kategorii dziewcząt wzięło udział 23 szkoły podstawowe z miasta Lublin. Nasze zawodniczki w składzie:
Aderbigbe Aleksandra 6a, Krawczyk Aleksandra, Zięcina Hanna, Palusińska Oliwia, Moskal Natalia 6d, Moskal Natalia 6c, Chełstowska Aleksandra 5a oraz Amelia Tama – Poniatowska, Zofia Matyjaszczyk 6e zajęły bardzo dobrą lokatę plasując się wśród najlepszych lekkoatletek naszego miasta.
Chłopcy w rywalizacji 25 szkół podstawowych wystąpili w składzie:
Wąsowski Michał 5b, Matys Adam, Hyczko Maciej 5a, Dados Jakub, Żukowski Jakub, Gromczyński Franciszek, Skoczylas Jan 6d, Janowski Emil 6e, Kurzyna Jakub, Kiwała Michał 6b zajęli wysoką 7 lokatę, gdzie niewiele zabrakło do zdobycia medalu.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Obie drużyny przygotowały Pani Ewa Noskiewicz i Krystyna Kalksztejn.