Sukcesy najmłodszych pływaków SP5 na Otwartych Mistrzostwach Łukowa - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Tag img 27.03.2024, 09:21
Article heading icon

Sukcesy najmłodszych pływaków SP5 na Otwartych Mistrzostwach Łukowa

Wielkim sukcesem zakończyły się zawody w Otwartych Wiosennych Mistrzostwach Miasta Łukowa dla reprezentantów z SP5.

Reprezentacja SP5 na tle basenu w Łukowie.

Bardzo liczna reprezentacja klasy profilowanej 2c zdobyła 9 medali: Michalina Szpura złoto na 50m stylem grzbietowym i srebrny medal na 50m dowolnym, Gabriela Świstek brązowy medal na 50m stylem dowolnym i stylem klasycznym, Dominika Skiwska dystansie 50m dowolnym była czwarta, a brązowy medal zdobyła na 50m stylem grzbietowym. W sztafecie mix 4x25m stylem dowolnym w składzie M.Szpura, M.Frąk, N.Dyluk, J.Kłosowski nie dali szans rywalom i zdobyli pierwsze miejsce nagrodzone okazałym pucharem.

Aleksandra Szmit z klasy 5c oddziału mistrzostwa sportowego i Ksawier Sałek zdobyli brązowe medale na 100m stylem grzbietowym i 100m stylem zmiennym. Hanna Zhulkova z klasy 6c wywalczyła srebrny medal na 100m stylem grzbietowym. Skład sztafety mix 6x25m stylem dowolnym A.Kłosowski, H.Zhulkova, A.Szmit, R.Tiszler, M.Capała i K.Sałek zdobyła drugie miejsce na tym dystansie.

Gratulacje dla całej reprezentacji naszej szkoły.