Sukces w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym Unifikacja Fizyki - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Tag img 09.04.2024, 16:30

Sukces w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym Unifikacja Fizyki

W dniu 9 kwietnia 2024 r. odbył się III etap VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego „Unifikacja Fizyki” zorganizowanego przez III Liceum im. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Dziewczęta trzymając w dłoniach dyplomy stoją na tle banerów.

Z przyjemnością informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły Marcelina Kępa i Katarzyna Tadewicz uzyskały tytuł laureata. Ponadto warto podkreślić, że Marcelina pokonała wszystkich uczestników konkursu zajmując pierwsze miejsce w województwie lubelskim. Konkurs składał się z trzech etapów i stał na bardzo wysokim poziomie. Dziewczęta brawurowo przebrnęły przez eliminacje i podczas III etapu potwierdziły swoje umiejętności i bardzo dużą wiedzę z zakresu fizyki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.