Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Techniczno-Plastycznym „Wielkanocne zwierzęta” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Tag img 27.03.2024, 09:03

Miło nam poinformować, iż uczennice naszej szkoły odniosły sukces w VI Międzyszkolnym Konkursie Techniczno-Plastycznym „Wielkanocne zwierzęta” dla uczniów klas I-III miasta Lublin zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie.

Przestrzenna praca plastyczna – dwa kurczaki w kształcie jajka mające piórka z żółtych serwetek, stoją na zielonej trawce wśród pisanek.

Głównymi celami konkursu było zainteresowanie dzieci symboliką Świąt Wielkanocnych, rozwijanie i kształtowanie sprawności manualnej oraz zdolności plastycznych.

Oto nasi laureaci:

Nagroda Grand Prix

• Chrościcka Pola, kl. 2a, opiekun p. Magdalena Galińska

• Aftyka Antonina, kl.1a, opiekun p. Małgorzata Urbańska

• Popławska Amelia, kl.1d , opiekun p. Urszula Grondek
  • Gutkowska Miriam, kl.2a, Bzoma Izabella, kl.3b, opiekun p. Magdalena Galińska

• Figiel Hanna, kl. 1b, opiekun p. Dorota Furmaniak
  • Bartoszek Hanna, kl.2e, opiekun p. Erwina Pawlik
  • Dobrowolska Maja, kl.3a, opiekun p. Magdalena Galińska

• Plakhuta Sofia kl.1b, Jurkiewicz Helena, kl.1c, opiekun p. Dorota Furmaniak
  • Bargieł Wiktoria, kl. 3a, Skoczylas Iga, kl. 3a, opiekun p. Kamila Sokołowska
  • Świetlicka Iga, kl. 3a, opiekun p. Anna Sobieszczańska

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!