Sukces uczennic w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Tag img 22.04.2024, 09:16

Sukces uczennic w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

Nasze uczennice uczęszczające do świetlicy szkolnej systematycznie biorą udział w różnych konkursach.

1 Uczennica kl. 3 b pokazuje dyplom za zajęcie II miejsca oraz nagrodę, jaką otrzymała w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Świąteczna Kartka Wielkanocna”.

Tym razem w Międzyszkolnym Świetlicowym Konkursie „Świąteczna Kartka Wielkanocna” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie uczennice Sofiia Plakhuta z kl. 1b oraz Izabella Bzoma z kl. 3b zajęły II miejsce a Alina Wrześniewska z kl. 3 b otrzymała wyróżnienie. Prace zostały wykonane pod kierunkiem p. Magdaleny Galińskiej i p. Doroty Furmaniak. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.