Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Plastyczny „Matematyczne (O)pole” edycja siódma (rok szkolny 2023/2024) - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Tag img 25.02.2024, 08:20

Miło nam poinformować, że Zuzanna Głowala uczennica klasy 6c pod kierunkiem nauczyciela matematyki Joanny Stefanowskiej i nauczyciela plastyki Ewy Borkowskiej zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Plastycznym „Matematyczne (O)pole”.

Rysunek Zuzanny Głowali, który zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Plastycznym „Matematyczne (O)pole”.

Do konkursu na poziomie klas 5 – 8 zgłoszono 203 prace. Zuzi gratulujemy i życzmy kolejnych sukcesów.

Nagrodzone prace można obejrzeć na stronie: www.snm.edu.pl/p/konkursplastycznysmm20232024.html