Najlepsze uczennice w województwie - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Tag img 25.03.2024, 08:24

Najlepsze uczennice w województwie

Uczennice naszej szkoły: Łucja Cygan, Liliana Markiewicz, Maja Pyda i Gabriela Znój znalazły się w gronie najlepszych uczniów w województwie, biorących udział w programie stypendialnym „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2023-2024”.

Zdjęcie pamiątkowe po odebraniu gratulacji od Marszałka Województwa Lubelskiego.1

W dniu 21 marca 2024 uczennice wzięły udział w Gali stypendystów programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego, która odbyła się w Medycznym Studium Zawodowym im. Stanisława Liebharta w Lublinie.

Dziewczęta otrzymały gratulacje i życzenia satysfakcji z realizacji swoich pasji oraz sukcesów w osiąganiu wszystkich zamierzonych celów od Marszałka Województwa Lubelskiego, pana Jarosława Stawiarskiego.

Stypendystki programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2023-2024”.